Zapraszamy

 Rehabilitacja

Rehabilitacja obejmuje kompleksowe działanie mające na celu odtworzenie utraconej funkcji lub wytworzenie mechanizmów kompensacyjnych dzięki, którym możliwe jest maksymalne usprawnienie i powrót do samodzielności.

Oferujemy rehabilitację pourazową, ortopedyczną, neurologiczną, jak również zabiegi mające na celu poprawę postawy ciała oraz pomoc w usprawnieniu wykonywania codziennych czynności. Wykorzystując wiedzę z różnych dziedzin fizjoterapii, zapewniamy kompleksową i skuteczną terapię pozwalającą w możliwie najkrótszym czasie na powrót pacjenta do zdrowia.

W naszym gabinecie rehabilitacja stanowi ustandaryzowany proces, który pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów przy wykorzystaniu posiadanego doświadczenia terapeutów. Kluczowym elementem programu leczenia jest jego indywidualne dostosowanie do potrzeb pacjenta, dlatego w pierwszej kolejności przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz dokładne badanie. Następnie zastosowana terapia jest systematycznie monitorowana, co sprzyja ocenie postępów pacjenta oraz umożliwia w razie potrzeby konsultacje z lekarzem. Zapewniamy pacjentom dobór odpowiednich ćwiczeń funkcjonalnych oraz stabilizujących, a także naukę autoterapii w celu długotrwałego utrwalenia efektów terapii i zapobieganie nawracaniu problemu.

+48 669 885 799

gabinet.kawamed@gmail.com